Jaki czajnik elektryczny wybrać do kuchni w stylu skandynawskim?

czajnik elektryczny 5

W Polsce już od bardzo wielu lat najbardziej popularny styl urządzania wnętrz to styl skandynawski. Chyba co druga Polka marzy o tym, by mieć kuchnię w białym kolorze, bo właśnie takie kuchnie są teraz najbardziej trendy. Jaki czajnik elektryczny będzie pasował do takiej kuchni?

Czajniki elektryczne do kuchni w stylu skandynawskim

Czajniki elektryczne ceramiczne współcześnie projektuje się właśnie tak, by pasowały do wystroju nowoczesnych kuchni w stylu skandynawskim. Świetnym tego przykładem są na przykład ceramiczne czajniki bezprzewodowe, które działają jak czajnik elektryczny, ale z wyglądu bardziej przypominają po prostu imbryk do zaparzania herbaty. To naprawdę doskonałe rozwiązanie dla osób ceniących minimalistyczny styl. Takie ceramiczne czajniki elektryczne pięknie prezentują się na kuchennym blacie i stanowią jego doskonałą ozdobę.

Minimalistyczne czajniki bezprzewodowe ze stali szlachetnej

Czajniki w kolorze stalowym równie pięknie prezentują się na kuchennym blacie, mają prosty design i wykonane są z materiałów doskonałej jakości. Z pewnością są bardziej trwałe niż czajniki ceramiczne, bo wykonane są z materiału nie tłukącego się. Pasują do kuchni w kolorystyce szarej, może nie są aż tak stylowe, jak te czajniki wykonane z ceramiki, ale zdecydowanie również pięknie się prezentują, szczególnie jeżeli zestawi się je w porównaniu z czajnikami z plastiku.