Dania z fasoli

Każda z nas z pewnością coraz częściej łapie się na tym, że kończą się pomysły na wybór obiadu. Co zrobić, jeśli rodzina marzy o różnorodnych daniach, nam już nie przychodzi na myśl nic nowego? Jak wybrnąć z tej sytuacji i móc cieszyć się nowością na stole?

Obiady to najbardziej kosztowny posiłek dnia, porównując ze śniadaniem, kolacją, przekąskami. Na pewno każdy gospodarz kuchni chce zrobić smaczny i prosty obiad niskim kosztem. Nie oszukujmy się, pierś z kurczaka podawana codziennie może mocno nadwyrężyć budżet domowy każdego polaka.

Warzywa to obecnie najtańsze produkty, z których można zrobić dobry obiad. Jakie wybrać , by stworzyć tanie i smaczne danie? Pierwsza na myśl z pewnością przyjdzie wszystkim fasola. Czy fasola daje duże możliwości jeśli chodzi o wykonanie z niej obiadów? Oczywiście, że tak! To tanie warzywo pozwoli na różnorakie kombinacje obiadowe. Zatem jaki obiad stworzymy z fasoli?

Pomysłów nie musimy szukać daleko. Fasolka po bretońsku w takim klasycznym wydaniu to z pewnością najpopularniejszy fasolowy obiad. To niezwykle tanie danie-  potrzeba bowiem tylko kiełbasy, cebulki, koncentratu pomidorowego, ziela angielskiego i liścia laurowego. Łatwe, prawda? Z pewnością większość składników do tego dania każdy z nas ma w lodówce.

Kolejna propozycja to barszcz ukraiński. To również prosta i efektowna w smaku zupa. Do jej wykonania również nie potrzeba wielu składników.

Mając w swym domu fasolę, warto wykonać z niej farsz do pierogów i połączyć go z boczkiem. Idealnie wyważony smak tradycyjnej kuchni gwarantowany, bowiem któż z nas nie zajadał się takimi pierogami wykonanymi przez babcię?

Teraz już wiesz ile możliwości da ci posiadanie w domu zwykłej fasolki. Możesz z niej zrobić praktycznie wszystko, zaczynając od fasolki po bretońsku, a kończąc na wyśmienitych pierożkach. Możliwości jest tak wiele! Już dziś zabierz się do wykonywania dania z fasoli! Pyszny, tani i sycący obiad jest w zasięgu twoich rąk. Odrobina wolnego czasu i chęci i pyszny obiad dla rodziny gotowy! Spróbuj już dziś!